نام محصول

روغن بهران حرارت بشکه

نام برند بهران
مشخصات
 • خواص : پایداری اکسیداسیون مناسب، ظرفیت حرارتی زیاد، هدایت حرارتی بالا
 • شاخص گرانروی : 100
 • نقطه اشتعال °C : 206
 • نقطه ریزش °C : 12-
 • دانسیته در 15°C kg/m : 869
 • گرانروی cSt 100°C-40°C : 32- 5.5

امتیاز مشتریان

4

تماس با مشاوره

قیمت :

13,126,000 تومان

روغن بهران حرارت از محصولات ایرانی و پر فروش شرکت روغن صنعتی بهران است که تحت عناوینی چون روغن حرارتی، روغن انتقال حرارت، روغن دیگ بخار و روغن بویلر نیز شناخته می شود. روغن حرارتی بهران برای روانکاری و روغن کاری انواع قطعات صنعتی از جمله بلبرینگ و یا زنجیر صنعتی هم به کار برده می شود. روغن انتقال حرارت بهران، دارای ویژگی های بسیاری است و همین ویژگی ها باعث شده که این محصول به بهترین روغن عملیات حرارتی بهران تبدیل شود و بسیاری از صنایع برای مصارف گوناگون خود اقدام به خرید روغن حرارتی بهران نمایند.

 

مشخصات فنی بهران حرارت 

مهمترین قسمت برای انتخاب و خرید هر نوع روغنی ویژگی ها و مشخصات فنی آن روغن است و باید توجه ویژه ای به این مشخصات داشته باشیم تا روغن مناسب با دستگاه مد نظر خود را خریداری کنیم. تمامی اطلاعات مربوط به هر روغنی در جدول مشخصات آن روغن آورده شده است و بر حسب نیزا ماشین آلات و دستگاههای خود باید به خرید روغن مد نظر خود اقدام کنیم و حتما از کیفیت آن روغن مطمئن شویم تا باعث خرابی سیستم نشود. مهمترین مشخصه این محصول برخورداری از گرانروی مطلوب و حفظ آن در طول زمان و در طول افزایش دمای کاری است که به هیچ وجه گرانروی خود را حتی در دماهای بالا از دست نمی دهد.

نقطه ریزش این محصول همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید برابر با 12- درجه سانتیگراد که عملکر مطلوب این روغن را حتی در دماهای پایین نشان میدهد. نقطه اشتعال برای این روغن 206 درجه و شاخص گرانروی این محصول 100 ذکر شده است. همچنین میزان دانسیته این محصول در دمای 15 درجه سانتیگراد برابر با 869 میباشد که تقریبا با نمونه های خارجی مشابه این محصول برابری می کند. تمامی این مشخصات به صورت دقیق بر روی کاتالوگ محصول توسط شرکت سازنده درج شده است و این مشخصات بر اساس آزمایشهای دقیق بر حسب استانداردهای بین المللی ذکر شده است

 

قیمت روغن بهران حرارت

قیمت روغن بهران حرارت بر اساس حجم و استانداردهایی است که بهران تایید می کند. بهتر است بر حسب نیاز حجم مورد نیاز را خریداری نمایید. دو بسته 20 و 208 لیتری برای این محصولات طراحی شده که همگی آنها دارای مواد یکسان با فرمولاسیون دقیق هستند. جهت استعلام قیمت روغن حرارتی بهران می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

این روغن انتقال حرارت یکی از محصولات با کیفیتی است که توسط برند ایرانی و محبوب بهران تولید شده است و با توجه به خصوصیات عالی آن، قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. برخی از خصوصیات و مزایایی که قیمت روغن بهران حرارت را توجیه پذیر می سازند عبارت اند از:

 • پایداری اکسیداسیون مناسب
 • ظرفیت حرارتی زیاد
 • هدایت حرارتی بالا
 • قابلیت پمپ شدن
 • فشار بخار پایین
 • عدم خوردگی قطعات سیستم
 • نقطه اشتعال بالا

پس از استعلام قیمت و خرید روغن بهران حرارت بشکه ای، باید به نکات مهم نگهداری آن توجه نمایید؛ چرا که هنگام استفاده، اگر درب بسته بندی را محکم نبندید و یا در مواجه با نور خورشید و رطوبت سریعا تغییر خصوصیات می دهند

 

جهت خرید روغن صنعتی ، خرید روغن انتقال حرارت می توانید با شماره تلفن (09112852042) کارشناس فروشگاه اینترنتی روغنیتو تماس حاصل کنید. 

خواص :
پایداری اکسیداسیون مناسب، ظرفیت حرارتی زیاد، هدایت حرارتی بالا
شاخص گرانروی:
100
نقطه اشتعال °C :
206
نقطه ریزش °C:
12-
دانسیته در 15°C kg/m:
869
گرانروی cSt 100°C-40°C:
32- 5.5
افزودن نظر

محصولاتی با مشخصات مشابه

روغن بهران آبکار ویژه 145 بشکه
روغن بهران آبکار ویژه 145 بشکه
قیمت : 12,670,000 تومان
خرید مشاهده مشخصات کامل
روفن بهران آبکار گرم 68 بشکه
روفن بهران آبکار گرم 68 بشکه
قیمت : 17,007,000 تومان
خرید مشاهده مشخصات کامل

ما خدمات متفاوتی ارائه میدیم چون :

تنوع محصولات

تنوع محصولات

ارسال سریع

ارسال سریع

اصالت محصول

اصالت محصول

پشتیبانی واقعی

پشتیبانی واقعی